Julita Varanauskienė ‘Pinigų medis’

Pinigų medis‘ – originali lietuvių autorės Julitos Varanauskienės (SEB banko šeimos finansų ekspertės) knyga apie asmeninių lėšų valdymą. Finansinis romanas, ko gero, taip tiksliausiai būtų galima apibūdinti žanrą, itin populiarų užsienio šalyse, tačiau pas mus dar menkai pažįstamą. Didžiulė intriga, kad tokią knygą galima skaityti ir kaip romaną, ir kaip vadovėlį apie asmeninių finansų valdymą. Arba tiesiog skaityti su pasimėgavimu kaip tikrai gerą, truputį linksmą, truputį rimtą knygą.

Tad apie ką ši knyga?

Viena jos linija – nuotaikingas pasakojimas apie Severiją – pagrindinę romano veikėją. Ji –ambicinga trisdešimtmetė kaunietė. Ištekėjusi, dirbanti universitete moteris, pasiryžusi žūtbūt išsikovoti finansinę nepriklausomybę, tačiau esanti prie vidutinybių ir niekaip negalinti ‘prasimušti‘ gyvenime.

Antra linija – tai įvairiausi finansiniai patarimai, kaip galima pagerinti šeimos finansinę būklę. Jie taip sklandžiai įpinti į pasakojimą apie pagrindinę heroję, jog skaitosi lengvai, suprantamai ir visai nejuntamai. Tokie paprasti pinigų valdymo principai kaip: taupymas, investavimas, paskolos, draudimai, kreditinės kortelės, išlaidų planavimas sugulė į siužetą tarytum čia ir turėjo būti.

Nuolat laviruodama tarp rutina tapusio darbo, kasdienės buities ir šeimos dramų Severija bando ne tik įgyvendinti savo svajones, bet ir suprasti , kokie dėsningumai lemia finansinę šeimos ramybę. Patarimų ji ieško visur: darbe, sporto klube, draugių vakarėliuose ir netgi konsultuojasi su savo viršininke Angele, kuri, be viso to, pasirodo, dar yra ir „pinigų magijos“ žinovė…

Knygą nemokamai galima atsisiųsti čia.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s